Till umu.se

Personal på Campus Skellefteå

Universitetsservice

Gustafsson Ewa

Administratör
+46 910 787213
ewa.gustafsson@umu.se

Institutionen för omvårdnad i Skellefteå

Kontaktinformation

Adress:

Umeå universitet
SE-931 87 Skellefteå
Sverige

Besöksadress:

Skeria hus C, Campus skellefteå

Fax:

+46 910 78 72 50

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Brännström, Margareta

Universitetslektor

+46 910 78 72 41

margareta.brannstrom@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ericson-Lidman, Eva

Universitetslektor

+46 910 78 72 37

eva.ericson-lidman@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hägglund, Lena

Universitetslektor

+46 910 78 72 42

lena.hagglund@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Norberg, Catharina

Doktorand

+46 910 78 72 32

catharina.norberg@umu.se

E-post

Universitetsadjunkt

+46 910 78 72 32

catharina.norberg@umu.se

E-post

Persson, Birgitta

Universitetsadjunkt

+46 910 78 72 39

birgitta.persson@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Samuelsson, Ethel

Gästlärare

+46 90 786 68 95

ethel.samuelsson@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Strandberg, Gunilla

Professor

+46 910 78 72 34

+46 76 111 12 80

gunilla.strandberg@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Tåg, Kristina

Gästlärare

+46 910 78 72 33

kristina.tag@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wernersson, Pia

Universitetsadjunkt

+46 910 78 72 38

pia.wernersson@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Åhlin, Johan

Universitetslektor

+46 910 78 72 56

johan.ahlin@umu.se

E-post

Universitetslektor (tjänstledig)

+46 910 78 72 56

johan.ahlin@umu.se

E-post


Sidansvarig: Frida Fjellström

Utskriftsversion